Wykład "Інфляція та вартість грошових одиниць (Inflacja, a wartość pieniądza)"

Miejsce wydarzenia: POW 3/5, 90-255 Łódź
Czas: 26 października 2022 (środa) 17:00 - 19:00

Najbliższy wykład z cyklu "Spotkania bez granic - wykłady w języku ukraińskim" odbędzie się w dniu 26.10.2022 i będzie zatytułowany "Інфляція та вартість грошових одиниць" (Inflacja, a wartość pieniądza).

Zapraszamy na spotkania z ukraińskojęzycznymi nauczycielami Wydziału Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ: dr. hab. Yuriim Klapkivem, dr. hab. Yevheniim Alimpiievem:

• Wszystkie chętne osoby do uczestnictwa w wykładach i dyskusjach, które będą odbywać w wybrane środy od 17.00 do 19.00 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ w Centrum Rozwoju Wydziału;
  • Nauczycieli akademickich do zgłaszania wykładów, które chcieliby poprowadzić w języku ukraińskim w ramach otwartych wykładów w języku ukraińskim (eksocul@uni.lodz.pl)

Istotnym elementem każdego spotkania będzie krótka prezentacja na wybrany temat z Podstaw Ekonomii i Ubezpieczeń. Ponadto wspólnie z uczestnikami omawiamy aktualne zagadnienia dotyczące edukacji ekonomicznej:

• przykłady nowoczesnych badań i rozwoju z zakresu polityki gospodarczej,finansów, ubezpieczeń i inwestycji;
  • czym jest praca naukowca, czym jest współczesna nauka ekonomiczna, jak wybrać swoją specjalizację w nauce i praktyce;
  • zapotrzebowanie na edukację ekonomiczną i fachowców, wykształcenie ekonomiczne na Uniwersytecie Łódzkim.

Miejsce wydarzenia: POW 3/5, 90-255 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 26 października 2022 (środa) 17:00 - 19:00