Zainicjowanie współpracy Wydziału z Raben Logistics Polska

logotyp Raben Logistics Polska

W dniu 07.03.2024 r. sfinalizowane zostało oficjalne porozumienie ramowe o współpracy pomiędzy Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego a Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Przedmiotem porozumienia jest realizacja praktyk i staży zawodowych studentów oraz inne formy współpracy w zakresie wsparcia kształcenia praktycznego studentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ.

Podczas spotkania przedyskutowano różne możliwości przyszłej współpracy. Koordynatorami współpracy są: Pan Sebastian Ociepka (Dyrektor Regionu, Oddział w Strykowie, Raben Logistics Polska Sp. z o.o.) oraz dr Joanna Górniak (Menadżer Praktyk ds. sektora logistycznego, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego).