Drukarka 3D na EkSocu

Pracownicy Instytutu Logistyki i Informatyki UŁ zakończyli z sukcesem projekt budowy wydziałowej drukarki 3D. Drukarka pozostaje na stanie Katedry Informatyki Ekonomicznej i Medycznej, jednak jest ona do dyspozycji całej społeczności Wydziału. Zapraszamy do realizacji projektów zawodowych, naukowych oraz wszelkich innych. W Zespole Katedry znajdują się osoby mogące udzielić wsparcia zarówno przy projektowaniu jak i realizacji wydruku.

Urządzenie może znaleźć świetne zastosowanie m.in. do prototypowania, przygotowywania projektów typu proof of concept, pomocy dydaktycznych, jak i inżynierii wstecznej (za zachowaniem wymogów formalnych) i naprawach sprzętu. Wszystkich chętnych do skorzystania z usługi druku prosimy o kontakt na adres: eksoc-projects@eksoc.uni.lodz.pl