Ankieta EkSoc-Tu studiuję dla studentek i studentów II roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

Jak co roku zapraszamy studentki i studentów II roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych do wyrażenia swojej opinii o studiowaniu na naszym Wydziale.

Kwestionariusz ankiety zawiera pytania zamknięte i otwarte. W pytaniach otwartych zachęcamy do poruszania ważnych kwestii, zgłaszania postulatów, podkreślania tego, co działa dobrze bądź przeciwnie - wymaga poprawy, jeśli chodzi o studiowanie na EkSocu. Ankieta będzie otwarta do 30 kwietnia. Jej wypełnienie zabiera jedynie ok. 5-8 min.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z TEJ OKAZJI, GDYŻ STUDENCKI GŁOS MA DUŻE ZNACZENIE!

W odpowiedzi na postulaty z poprzednich lat zrealizowano m.in. biletomaty, parking rowerowy, sieć bezprzewodową EduRoam, naprawę i wymianę mebli na terenie wydziału, strefy relaksu i wiele innych.

LINK DO ANKIETY ZOSTAŁ WYSŁANY NA INDYWIDUALNE UNIWERSYTECKIE ADRESY MAILOWE.