KIERUNEK: Metody wspierania relacji międzyludzkich - coaching życiowy

O studiach

Studia ukierunkowane są zarówno na kształcenie wykwalifikowanych specjalistów w zakresie wspierania  rozwoju kompetencji społecznych jak i na doskonalenie umiejętności interpersonalnych u osób nastawionych na własny rozwój osobisty. Głównym celem kształcenia jest przekazanie profesjonalnej wiedzy i umiejętności z zakresu coachingu życiowego opierającej się na mechanizmach i rozwiązaniach socjologicznych i psycho-społecznych. Studia mają także na celu propagowanie idei life coachingu w Polsce w zgodzie z międzynarodowymi standardami przyjętymi dla tej specjalizacji.

Nacisk położony jest na przekazanie specjalistycznej wiedzy, wypracowanie umiejętności związanych z pracą z ludźmi i wykreowanie postawy pro-aktywnej, wspierającej realizację życiowych celów i ambicji. Kształcenie w tym zakresie daje więc zarówno możliwość pozyskania nowoczesnych narzędzi przydatnych w praktyce zawodowej, jak i we własnym życiu. Integralną częścią programu jest szkolenie oparte na modelu Point of You™, warsztatu pracy z obrazem i metaforą.

Więcej informacji na stronie studiów: www.coach-mentor.edu.pl

Więcej informacji znaleźć można na stronie:

Rekrutacja - Studia Podyplomowe Life-Coaching

2 semestry

Kierownik studiów

prof. zw. dr hab. Krzysztof Konecki

Sylwetka kandydata

Studia adresowane są do absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia zainteresowanych rozwojem kompetencji społecznych związanych z obszarem coachingu życiowego zarówno we własnym życiu, jak i w swojej praktyce zawodowej. Mogą to być zarówno osoby rozpoczynające karierę zawodową  i planujące pracę w charakterze life-coachów, niezależnych specjalistów - doradców personalnych i zawodowych, trenerów, jak również psychologów i socjologów chcących podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje, poszerzyć lub ukierunkować swoją wiedzę. Mogą być także inspiracją do dalszego rozwoju i zmian dla osób pragnących progresu we własnym życiu.

Informacja o przetwarzania danych osobowych dla osób uczestniczących w rekrutacji na studia podyplomowe oraz dla słuchaczy studiów podyplomowych: https://www.bip.uni.lodz.pl/inne/ochrona-danych-osobowych/klauzule-informacyjne

Szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne pod linkiem:

Rekrutacja - Studia Podyplomowe Life-Coaching

www.kin.uni.lodz.pl

Więcej o UŁ

Kontakt dla kandydata

dr Łukasz Marciniak

Dane wydziału i lokalizacja

Sekretariat studiów

Katedra Socjologii Organizacji i Zarządzania, Uniwersytet Łódzki tel. (42) 635 52 63

www.life-coaching.edu.pl

e-mail: studia@life-coaching.edu.pl