Dzień Mobilności na EkSocu

Na początku 2024 roku rozpocznie się na Uniwersytecie Łódzkim rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025, w związku z tym zapraszamy osoby zaineresowane wyjazdem na stypendium na Erasmus Day, który odbędzie się na naszym Wydziale w dniu 15. grudnia 2023, w godzinach 10.00 - 13.30 na parterze budynku T. Wydarzenie organizowane jest przez Biuro Współpracy z Zagranicą oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ.

Kto was nigdy nie słyszał słowa „ERASMUS+”? A kto z was nigdy nie marzył o tym, żeby studiować za granicą? Teraz to wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Już w lutym odbędzie się rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+, ale zanim to nastąpi, spotkamy się na Wydziałach, żeby trochę przybliżyć Wam ideę programu Erasmus+.

Formuła spotkania będzie miała charakter nieformalnych indywidualnych rozmów. Pracownicy BWZ, koordynatorzy ECTS oraz studenci, którzy zrealizowali już wymianę, będą opowiadać zainteresowanym osobom o możliwościach jakie daje program, odpowiedzą na pytania, przedyskutują najbardziej nurtujące tematy.

Studenci będą mogli również:

• wygrać ciekawe nagrody finansowane z programu Erasmus+,
  • wpisać się do księgi pamiątkowej,
  • zrobić zdjęcie aparatem natychmiastowym Instax,
  • obejrzeć filmik promujący wyjazdy.

Już teraz możecie szukać na swoich wydziałach boxów, do których możecie wrzucać najbardziej nurtujące was pytania, na które odpowiemy podczas spotkań, a następnie opublikujemy w formie krótkiego guide dla studentów. Poniżej znajdziesz daty i godziny poszczególnych spotkań, aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową - LINK.

Data i godziny wydarzenia: 15 grudnia 2023 (piątek) 10:00 - 13:30