Oferta praktyk w Delegaturze Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Łodzi (UOKiK)

Urząd Ochrony Konkurencji I Konsumentów (Delegatura w Łodzi) zaprasza studentów IV i V roku oraz ansolwentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ na płatne praktyki 1-3-miesięczne (osoby przed ukończeniem 30 r. ż.).

Istnieje również możliwość aplikowania o bezpłatne praktyki studenckich (do 1 miesiąca)

Studenci/absolwenci przy wykonywaniu swoich zadań z zakresu praktycznego stosowania podstaw prawa ochrony konkurencji i konsumentów będą mieli również okazje do wykorzystania swojej wiedzy m.in. z zakresu:

• analizy finansów przedsiębiorstw, w tym kosztów i cen,
  • rynków finansowych (rynek obrotu instrumentami finansowymi w kontekście ochrony praw konsumentów, rynek kontraktów na różnice kursowe CFD, nowe nieregulowane formy rynków inwestycyjnych - tokenizacja udziałowa itp.),
  • ekonometrii,
  • mile widziane są również osoby z innych kierunków (w tym informatycznych), z "zacięciem" analitycznym w zakresie ekonomii i rynków.

Zobacz szczegóły oferty

Pobierz wniosek o praktyki w Delagaturze Urzedu / Laboratorium

Pobierz wniosek o praktyki w Laboratorium

Informacje o praktykach studenci mogą również uzyskać na stronach internetowych:

Oferta dodana przez wydziałowe Centrum Szkoleń i Praktyk Zawodowych (CSiPZ)