„Łódzkie na mapach 2023” – konkurs

Konkurs Marszałka Województwa Łódzkiego „Łódzkie na mapach” skierowany jest do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych roku 2023 r. z regionu łódzkiego. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w dniu 22 października 2023 r. Każdy uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia konkursowego.

Zadanie polega na opracowaniu cyfrowej kompozycji mapowej prezentującej wybrany temat na terenie województwa łódzkiego. Dla uczestników konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.

Konkurs stanowi przede wszystkim promocję regionu oraz rozprzestrzenianie wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach technicznych i funkcjonalności Geoportalu Województwa Łódzkiego

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie konkursu.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać wysyłając pytania na adres e-mail: geoportal@lodzkie.pl

Więcej w zakładce KONKUR.

Materiał: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Redakcja: Centrum Komunikacji i PR