Zmarł dr Zbigniew Karwacki

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 01 czerwca 2023 roku w wieku 67 lat zmarł dr Zbigniew Karwacki - wieloletni pracownik Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego związany z Katedrą Badań Operacyjnych Instytutu Logistyki i Informatyki UŁ.

Doktor Zbigniew Karwacki był specjalistą w wykorzystywaniu metod ilościowych w ekonomice zdrowia oraz procesach logistycznych, cenionym nauczycielem akademicki oraz wychowawcą wielu pokoleń studentów EkSocu. Był otwarty dla nich do ostatnich dni życia. Żegnamy serdecznego kolegę i dobrego człowieka.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Rzymskokatolickim pw. św. Rocha, ul. Zgierska 141 w dniu 7.06.2023 r. o godzinie 10.30.

Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie, składają  Pracownicy i studenci Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ. Jesteśmy myślami z Wami w tych trudnych dniach.

nekrolog