Zmarł dr Włodzimierz Kazimierz Obraniak

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 19 marca 2023 roku w wieku 82 lat zmarł dr Włodzimierz Kazimierz Obraniak - emerytowany, wieloletni, zasłużony pracownik Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego.

Dr Włodzimierz Obraniak był związany z Zakładem Statystyki oraz Zakładem Demografii i Gerontologii Społecznej Instytutu Statystyki i Demografii UŁ. Był auterem wielu cennych publikacji z  zakresu problematyki ludnościowej oraz niekwestionowanym i niezastąpionym specjalistą w obszarze demografii miasta Łodzi i województwa.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kaplicy Cmentarza Katolickiego  na Dołach w Łodzi, w dniu 24 marca 2023 r. (piątek) o godzinie 10:15.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają Dziekan, Rada Wydziału, pracownicy Instytutu Statystyki i Demografii, pracownicy i studenci Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ.