Wymiana semestralna w Japonii

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny ogłasza rekrutację studentów na wyjazd do Japonii (z własnym finansowaniem + ew. stypendium) do Akita International University (1 miejsce dla studenta WES).

Studencki i studentki Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ mają szansę zrealizowania jenosemestralnego wyjazdu do Japonii (z własnym finansowaniem + ew. stypendium) do Akita International University (1 miejsce dla studenta EkSoc).

Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z wymaganiami i warunkami na stronie internetowej uczelni partnerskiej.

Dokumenty aplikacyjne w języku angielskim (CV i list motywacyjne oraz potwierdzenie znajomości języka angielskiego – TOEFL, IELTS) należy przesłać na adres: ewa.feder@uni.lodz.pl do dnia 14 lutego 2023 (wtorek).

Kryteria, które będą brane pod uwagę przy kwalifikacji kandydatów to:

• ·średnia z toku studiów,
  • ·znajomość języka obcego.

Szczegółowych informacji udziela Pani Katarzyna Pardyka z BWZ.