Projekty naukowe badaczy z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ wśród laureatów konkursu MINIATURA 6

Po kolejnym etapie oceny projektów złożonych w konkursie Miniatura 6 ogłoszonym przez Narodowe Centrum Nauki w gronie 56 laureatów znalazło się 5 projektów naukowych badaczy z Uniwersytetu Łódzkiego, w tym dwa pracowników Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, z Instytutu Gospodarki Międzynarodowej.

Są to:

• projekt pt. "Jakość wyniku finansowego raportowanego przez nowe spółki giełdowe – problematyka oceny i konceptualizacja badań" dra Tomasza Sosnowskiego z Katedry Finansów i Inwestycji Międzynarodowych, w ramach którego zrealizowany zostanie staż naukowy w Ghent University w Belgii;
  • projekt pt. "Konsekwencje zdarzeń nadzwyczajnych dla stabilności finansowej Unii Europejskiej" dr Klaudii Zielińskiej-Lont z Katedry Biznesu i Handlu Międzynarodowego, która zrealizuje wyjazdy konsultacyjne do Brukseli i Paryża.

Laureatom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne rozstrzygnięcia w konkursie Miniatura 6.