Jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego

Uprzejmie informujemy, że została ogłoszona kolejna edycja przyznawania jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego

Wnioski wypełnione komputerowo należy dostarczyć do Centrum Obsługi Studenta Wydziału (pokój D3), w nieprzekraczalnym terminie do 8 lutego

Do złożonego wniosku o przyznanie jednorazowego stypendium naukowego Marszałka Województwa Łódzkiego należy dołączyć ksero załączników potwierdzających osiągnięcia kandydata, wymienionych w części B wniosku. Natomiast jeśli chodzi o część E wniosku, w której należy wpisać wykaz innych załączników jak np. dodatkowe rekomendacje i opinie, recenzje prac itp. - musi być do wniosku dołączony oryginał takiego dokumentu.

Nie należy również w części E przepisywać ponownie osiągnięć wpisanych już wcześniej w części B wniosku.