IX Konferencja Naukowo-Gospodarcza "Odpowiedzialne łańcuchy dostaw 2023 - wyzwania dla logistyki wobec zmian globalnych.

Zapraszamy do udziału w IX Konferencji Naukowo-Gospodarczej, poświęconej odpowiedzialnym łańcuchom dostaw, która odbędzie się 7 listopada 2023 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Konferencja, stanowiąc rezultat współpracy środowisk naukowych Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, koncentruje się przede wszystkim na społecznych i ekologicznych aspektach logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw.

Jest ona doskonałą okazją do wspólnej dyskusji na temat kierunków rozwoju zarządzania łańcuchami dostaw oraz wyników nowych interdyscyplinarnych badań w dziedzinie odpowiedzialnych łańcuchów dostaw.

Konferencja objęta honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Łódzkiego

• Partner Gospodarczy: Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • Partnerzy: Arvato, Decatlon, DHL, Geis, Zalando
  • Patronat medialny: Gospodarka materiałowa & logistyka, Logistics Manager, Logistyka