Gale Absolwentów na Uniwersytecie Łódzkim

Zbliżają się wyjątkowe chwile dla absolwentów wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. To czas, kiedy po wielu latach trudu i poświęceń mogą celebrować wyższe wykształcenie, cieszyć się z zasłużonych dyplomów i uczestniczyć w uroczystych Galach Absolwentów. To wyjątkowy dzień, który dostarczy wielu wzruszeń i niezapomnianych chwil. Zapraszamy do zapoznania się z datami i miejscami wydarzeń oraz informacjami o rejestracji.

Wydział Zarządzania – 25 listopada (godz. 11:00)

Absolwenci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego również mają swoją uroczystą Galę Absolwentów. Ta wyjątkowa chwila odbędzie się 25 listopada 2023 r. o godzinie 11:00 w Auli A im. prof. Zieleniewskiego na Wydziale Zarządzania UŁ, ul. J. Matejki 22/26.

Aby wziąć udział w uroczystości, konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Zapraszamy do dokonania rejestracji i dołączenia do swoich kolegów i koleżanek w tej wyjątkowej chwili.

Więcej informacji o Gali na Wydziale Zarządzania

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska – 1 grudnia (godz. 18:00)

Kolegium Dziekańskie Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na Galę Absolwentów 2023, która odbędzie się 1 grudnia 2023 r. o godzinie 18:00 w Auli im. prof. Wandy Leyko.

Gala adresowana jest do Absolwentów rocznika 2023, którzy ukończyli studia licencjackie lub magisterskie oraz absolwentów roczników 2020, 2021 i 2022. Więcej informacji o Gali Absolwenta na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska.

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny – 2 grudnia (godz. 12.00)

Absolwenci Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, którzy obronili pracę licencjacką lub magisterską w okresie od 2 listopada 2022 do 31 października 2023, mają również swoją Galę Absolwencką.

Rejestracja trwa, a formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: Formularz rejestracyjny. To ważny krok, który umożliwi wzięcie udziału w uroczystości. Więcej informacji o Gali na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym.

Wydział Chemii – 2 grudnia (godz. 11.00)

Gala na Wydziale Chemii odbędzie się w auli A. Chrząszczewskiej (ul. Tamka 12). W ramach Gali zostaną rozdane dyplomy za chlubne studia a studenci przedstawią laureatów konkursu Złote Kolby, który ma na celu wyłonienie najlepszych wykładowców Wydziału Chemii. Informujemy również, że dyplomy licencjackie i magisterskie będą przyznawane w ozdobnych tubach.
Link do wydarzenia Gali Absolwenta na Wydziale Chemii.

Wydział Prawa i Administracji – 2 grudnia (godz. 11:00)

Samorząd Studentów WPiA UŁ oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają na Galę Absolwentów 2023, która odbędzie się 2 grudnia 2023 r. o godzinie 11.00 w Auli im. prof. Biruty Lewaszkiewicz-Petrykowskiej na Wydziale Prawa i Administracji UŁ.

Gala adresowana jest do Absolwentów rocznika 2023, którzy ukończyli studia licencjackie, magisterskie lub jednolite magisterskie oraz absolwentów roczników 1970, 1971 i 1972.

Aby wziąć udział w Gali Absolwentów niezbędna jest rejestracja za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie wydarzenia.

Filia Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim – 8 grudnia (godz. 17.00)

Filia zaprasza po raz pierwszy na Galę Absolwenta, która odbędzie się 8 grudnia o godz. 17:00 w Auli nr 3. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie.

Wydział Filologiczny – 9 grudnia (godz. 11.00)

Absolwenci Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego spotkają się 9 grudnia o godzinie 11:00 w Auli A1, znajdującej się w budynku Wydziału Filologicznego UŁ przy ul. Pomorskiej 171/173.

W trakcie uroczystości planowane jest wręczenie dyplomów zarejestrowanym absolwentom, a także liczne atrakcje towarzyszące, które uczynią tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową. Więcej informacji o Gali na Wydziale Flologicznym.

 

Gala Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych odbędzie się w styczniu 2024 r. Szczegóły wkrótce. 


Do zobaczenia na Gali!

Materiał: Centrum Współpracy z Otoczeniem

  • ND
  • PN
  • WT
  • ŚR
  • CZ
  • PT
  • SB