Warsztat: Kreatywność jest… szablonowa, czyli czego nie wiesz o byciu kreatywnym

Miejsce wydarzenia: POW 3/5, 90-255 Łódź
Czas: 29 listopada 2022 (wtorek) 14:00 - 16:00

29.11.2022 r. w godzinach 16:00 - 18:00

Serdecznie zapraszamy studentów oraz doktorantów naszego wydziału do wzięcia udziału w warsztacie pt. Kreatywność jest… szablonowa, czyli czego nie wiesz o byciu kreatywnym”, który odbędzie się na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego (ul. POW 3/5, Łódź) w dniu 29 listopada 2022 r. w godz. 16:00 - 18:00. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie warsztatu. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły wydarzenia i link do zapisów - poniżej.

Tytuł warsztatu: Kreatywność jest… szablonowa, czyli czego nie wiesz o byciu kreatywnym

Termin warsztatu: wtorek 29 listopada 2022 r. 16:00 – 18:00

Miejsce realizacji szkolenia: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ, sala E306

Prowadzący warsztat: Paweł Tkaczyk

Adresaci warsztatu: studenci, doktoranci Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ

Formularz zapisu: Aby wziąć udział w warsztatach wypełnij obowiązkowy formularz dostępny na stronie: http://ing.pl/kompetencje-jutra

Program warsztatów:

Na warsztatach będziemy ćwiczyć rozbieranie pomysłów na elementy pierwsze za pomocą technik, których będzie Pan Paweł uczył – między innymi Kwiatu Lotosu. Będziemy też ćwiczyć trzy schematy kreatywne: pokaż opowieść, pokaż rytuał oraz pokaż wroga.

Liczba uczestników: max.:  30;      min.:15

Certyfikaty: Tak

Opłata: bezpłatne

Osoby do kontaktów (sprawy organizacyjne): Dorota Banasik (dorota.banasik@uni.lodz.pl)