Szkolenie pt. Nowoczesne narzędzia oraz techniki rekrutacji i selekcji w branży TSL - Geis PL

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i studentki Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ na bezpłatne szkolenie pt. "Nowoczesne narzędzia oraz techniki rekrutacji i selekcji w branży TSL", które poprowadzą pracownicy firmy Geis. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły wydarzenia i link do zapisów - poniżej.

Tytuł szkolenia: Nowoczesne narzędzia oraz techniki rekrutacji i selekcji w branży TSL

Miejsce realizacji szkolenia: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ, aula C101

Termin szkolenia: 23.06.2023 r., godz. 15.00-16:30 (18:00)

Adresaci szkolenia/warsztatu: Studenci EkSocu

Formularz zapisu: FORMULARZ ONLINE

Prowadzący szkolenie: Dorota Wójcik, HR Manager, Geis; Marta Rogowska, Senior HR Business Partner, Geis

Program szkolenia:

1. Narzędzia wykorzystywane w procesie rekrutacji - wprowadzenie.
  2. Metody badania kompetencji.
  3. Osobowość ma znaczenie.
  4. O motywacji i o preferencjach ról zawodowych kandydatów.
  5. Assessment Center- próbka.
  6. Czy jestem przygotowany na spotkanie z moim pracodawcą? - Podsumowanie.

Dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia:

• Wybrane osoby spośród obecnych na szkoleniu będą miały możliwość wzięcia udziału w Assessment Center.

BIO Prowadzących:

Dorota Wójcik, GeisDorota Wójcik – HR Manager w Geis PL – Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Szkoły Głównej Handlowej z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze HR. Pierwsze kroki w obszarze HR stawiała w dużej polskiej grupie kapitałowej Paradyż, gdzie przeszła ścieżkę kariery od stanowiska specjalisty do stanowiska kierownika. Aktualnie od ponad sześciu lat w niemieckiej firmie logistycznej Geis, gdzie na  stanowisku HR Managera odpowiada za politykę personalną tej organizacji w Polsce. HR-owy pasjonat z głową pełną pomysłów przekonany o tym, że o sile każdej firmy stanowią ludzie, którzy w niej pracują. Połączenie fascynacji miękkim HR, zamiłowania do prawa pracy oraz holistycznego spojrzenia na kwestie zrównoważonego rozwoju, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o kapitał społeczny to obietnica nieszablonowego myślenia i działania przełożonego na konkretne projekty.

Marta Rogowska, GeisMarta Rogowska – Senior HR Business Partner w Geis PL – Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Poznańskim. Jednak ukończenie takiego kierunku motywuje i zachęca do zdobywania nowych kompetencji. Tak więc kolejno kończy Podyplomowe Studia z Bankowości, następnie z Coachingu w Poznaniu, zdobywa też certyfikat coacha (ICF i ICC). Pracę zawodową w Dziale HR rozpoczyna w Banku BZ WBK, gdzie pracuje ponad 18 lat. Zdobywając wiele nowych kompetencji, uczestnicząc w różnych szkoleniach i projektach, pełni rolę Menedżera Zasobów Ludzkich i wspiera kadrę kierowniczą w zarządzaniu zespołami i w rozwiązywaniu problemów, dotyczących pracowników. Pasją do rozwoju chce zarażać innych, gdyż ciągłe zmiany w otaczającym świecie nie pozwalają stać w miejscu. Dlatego kończy studium trenerskie w Profesjonalnej Szkole Trenerów. Od ponad 6 lat pracuje w międzynarodowej firmie Geis, w Dziale HR, gdzie wykorzystując zdobyte umiejętności i poszukując nowych, prowadzi szkolenia dla kadry kierowniczej. Koordynuje też rozwojowe projekty w firmie, takie jak: G-Talent, Program Mentoringu czy Program Sukcesji. I jak mówi, dalej się rozwija.

Liczba uczestników: max.: 30 ; min.: 15

Certyfikaty: Tak

Opłata: bezpłatne

Osoby do kontaktów (sprawy organizacyjne): Katarzyna Skierniewska (katarzyna.skierniewska@uni.lodz.pl)