Praktyki Erasmus+ w Benevento we Włoszech

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ wraz z partnerem firmą GEOLUMEN zaprasza studentów Wydziału do udziału w praktykach we Włoszech w roku akademickim 2023/2024. Praktyki są realizowane w ramach programu Erasmus+.

O firmie

GEOLUMEN zajmuje się produkcją i sprzedażą zintegrowanych systemów zdalnego sterowania i zdalnego zarządzania oświetleniem publicznym i prywatnym z usługami o wartości dodanej, mającymi na celu przede wszystkim oszczędność energii i optymalizację zarządzania, dzięki innowacyjnej otwartej architekturze, interoperacyjnej i kompatybilnej z najpopularniejszymi istniejącymi systemami i technologiami.

Praktyki

Oferta praktyk adresowana jest do studentów kierunków o profilu ekonomicznym i socjologicznym.

Zakres praktyk obejmuje realizację zadań związanych m.in. z handlem, IT, wykorzystaniem nowoczesnych technologii w biznesie, rozwojem przedsiębiorstw, startupami, wsparciem umiędzynarodowienia ich działalności, logistyką i organizacją sprzedaży.

Praktyki Erasmus+

Erasmus+ to nie tylko studia! To także program dofinansowywanych praktyk zagranicznych, które mogą realizować studenci i doktoranci UŁ. Dzięki praktykom Erasmusa, zdobędziesz wiedzę i doświadczenie zawodowe w europejskiej firmie lub instytucji. Każda osoba zrektutowana do programu otrzymuje grant w wysokości 600-700 euro miesięcznie. Dodatkowo na naszym Wydziale zakwalifikowani studenci mogą starać się o dofinansowanie podróży do miejsca wykonywania praktyk w wysokości do 600 zł.

Więcej o programie praktyk Erasmus+

Więcej informacji:

Firma goszcząca: Geolumen

wwwwww.geolumen.it

Firma goszcząca: Sei Sannio

wwwHttp://sei.ventures

Wsparcie w ramach programu Erasmus praktyki: https://www.uni.lodz.pl/wyjazdy-zagraniczne/erasmus-praktyki/erasmus-praktyki-2023-2024

Osoba kontaktowa na Wydziale: dr hab. Tomasz Dorożyński, prof. UŁ