Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna w Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla

baner projektu Mapa biznesowa Łodzi - Wizja lokalna w FRP

Rada Biznesu WES UŁ zaprasza do udziału w drugiej odsłonie projektu "Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna". Projekt ten ma na celu przybliżenie studentom praktycznych aspektów pracy zawodowej. Jest to wyjątkowa okazja, aby odwiedzić podmioty funkcjonujące w regionie łódzkim, zapoznać się ze specyfiką ich działalności, zobaczyć na żywo jak wygląda typowy dzień pracy, a także dowiedzieć się jak potoczyły się różne ścieżki edukacji i kariery. Wizja Lokalna to sposobność swobodnej rozmowy z osobami, które często kończyły takie same kierunki studiów i w oparciu o zdobyte umiejętności realizują się dalej zawodowo.

W ramach inicjatywy zaplanowano wizje lokalne w następujących firmach:

21.02.2024 r. - EY
6.03.2024 r. - Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla
20.03.2024 r. - Nordea Bank
3.04.2024 r. - PwC
17.04.2024 r. - Infosys
8.05.2024 r. - animalhotels.com
22.05.2024 r. - SWM
5.06.2024 r. - Exaco

W najbliższym czasie, 6 marca 2024 r. (środa) zapraszamy do odwiedzenia Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla (w godz. 10:00-12:00).

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla - członek Rady Biznesu Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego. Od ponad 30 lat oferuje usługi szkoleniowe i doradcze uwzględniające zasady nowoczesnego zarządzania firmą, stymulujące innowacyjność i rozwój na rynku krajowym i międzynarodowym, ochronę środowiska, współpracę między przedsiębiorstwami i jednostkami naukowobadawczymi, transfer wiedzy i technologii. Od 2008 r. przy Fundacji działa jedyny w regionie łódzkim ośrodek Enterprise Europe Network pomagający przedsiębiorcom w innowacyjnym rozwoju i ekspansji na międzynarodowych rynkach.

Plan wizyty:

• prezentacja instytucji,
  • realizacja usług doradczych i szkoleniowych – schemat pracy z przedsiębiorcą,
  • jak przygotować się do spotkania z przedsiębiorcą,
  • kwalifikacje i kompetencje w pracy doradcy biznesowego,
  • oferta praktyk studenckich w Fundacji.

Limit miejsc: 15 osób

Obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ ONLINE: https://forms.office.com/e/YLY1Xsa9GE

Miejsce: Spotykamy się na miejscu w siedzibie FRP, ul. Piotrkowska 86, Łódź, II piętro.

Grupą zaopiekuje się dr Marika Ziemba. W razie pytań prosimy o kontakt: marika.ziemba@uni.lodz.pl

Redakcja: mgr Katarzyna Skierniewska

Data i godziny wydarzenia: 06 marca 2024 (środa) 10:00 - 12:00