Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny: oferta dzierżawy stołówki

Uniwersytet Łódzki oferuje do wydzierżawienia pomieszczenia stołówki wraz z wyposażeniem o łącznej pow. 401,81 m2 w budynku „C” Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 41/43, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej i handlowej dla studentów, pracowników i gości UŁ.

Przedmiotem dzierżawy są pomieszczenia stołówki o łącznej powierzchni 401,81 m2 Lokal wyposażony jest w instalację wodną, kanalizacyjną, elektryczną, wentylacyjną. Przedmiotem dzierżawy znajduje się na parterze i w piwnicy budynku. Część bufetowa stanowi jeden moduł pomieszczeń - posiada dwa wejścia: jedno z korytarza do bufetu i jedno wejście bezpośrednie do dużej sali konsumpcyjnej z zewnątrz budynku (od strony parkingu). Jest to moduł pomieszczeń posiadających wewnętrzne przejścia. Pomieszczenia stołówki o numerach 0.01; 0.02; 0.04 w 2019 roku przeszły generalny remont. Część pomieszczeń gospodarczych zlokalizowana jest w piwnicy budynku.

Oferty należy składać w zamkniętych i opisanych kopertach w terminie do dnia 15.10.2022 r. do godz. 13.00 w Rektoracie UŁ przy ul. Narutowicza 68, 90-136 Łódź, w Centrum Zarządzania Majątkiem UŁ, pok. 215 w godzinach 8.30-13.00.

Materiał: Centrum Zarządzania Majątkiem UŁ