Szkolenie z bezpiecznej jazdy rowerem po mieście - EKO EkSoc i Fundacja Normalne Miasto Fenomen

EKO EkSoc i łódzka Fundacja Normalne Miasto Fenomen zapraszają na… szkolenie z bezpiecznej jazdy rowerem po mieście! Tak, tak, tego jeszcze na EkSocu nie było. Jeśli już wiesz, że rower w mieście  ‘jest wielce okej’*, lub dopiero potrzebujesz nabrać tego przeświadczenia – zapraszamy!

• Szkolenie jest bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona. Nie wahaj się więc i rejestruj się już teraz. Link do zapisów: https://forms.office.com/r/RF5n8VJZMC
  • Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapisy przyjmujemy do 12.10 lub do wyczerpania miejsc.
  • Szkolenie składać się będzie z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Podczas szkolenia teoretycznego w ciągu 2h przypomnisz sobie m.in. większość podstawowych znaków drogowych i zasad poruszania się po drogach publicznych w Polsce. Dowiesz się też jak bezpiecznie przechowywać rower. Część praktyczną stanowić będzie jazda w ruchu ulicznym z uwzględnieniem dojazdu na Wydział.
  • Terminy szkolenia: część teoretyczna – 17 października, godz. 15.00-17.00; część praktyczna – 18 października, godz. 15.00-16.30.
  • W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie studentki i studenci stacjonarnych i niestacjonarnych studiów na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ.
  • Szkolenie jest częścią akcji „Ekomobilny EkSoc”, którą zapoczątkowaliśmy we wrześniu ze studentami kierunku Logistyka pod kierunkiem dr Łukasza Kozara fejsbukowymi postami z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Przez kolejne miesiące będziemy Was zachęcać do docierania na Wydział przyjaznymi środowisku środkami transportu. Już wkrótce w #ekowtorek kolejne atrakcje!

*Utwór Rower, Lech Janerka