Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

ZWROT KOSZTÓW ZAKWATEROWANIA DLA STUDENTÓW W RAMACH FUNDUSZU STYPENDIALNEGO MWŁ

Zwrot kosztów zakwaterowania dla studentów w ramach funduszu stypendialnego MwŁ

W tegorocznej edycji programu stypendialnego Młodzi w Łodzi Uniwersytet Łódzki funduje zwrot kosztów zakwaterowania w akademiku dla 4 studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia dowolnego kierunku Uniwersytetu Łódzkiego. Zgłoszenia tylko do 27 października!

Opublikowane: 25-10-2017