Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

ZOSTAŃ TRADEREM OSTC NA GLOBALNYCH RYNKACH FINANSOWYCH

Zostań Traderem OSTC na globalnych rynkach finansowych

Trwają zapisy do Laboratorium Tradingowego LAB OSTC. Prowadzącymi są światowej klasy traderzy. Spotkania odbywają się na Wydziale w sali wyposażonej w pofesjonalne oprogramowanie w czasie rzeczywistym na wszystkich giełdach świata. Aby się dostać do grupy decyduje kolejność zapisów. Zachęcamy do Laboratorium Tradingowego LAB OSTC.

Opublikowane: 26-10-2017