Niedziela, 20 sierpnia 2017, tydzień nieparzysty (33)

ZOSTAŃ LIDEREM WŁASNEGO ROZWOJU!

Jesteś studentem ostatniego roku studiów ekonomicznych lub finansowych? Dołącz do Programu Rozwoju Talentów Nordea! Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Łodzi oferuje udział w unikatowym dwuletnim programie stażowym dla studentów ostatniego roku, którzy otrzymają dyplom magistra do dnia 1 września 2017 roku. Program daje szansę poznania struktur i nabycia doświadczenia zawodowego w kraju i za granicą w ramach departamentu Wholesale Banking Operations, będącego zapleczem  operacyjnym  dla skandynawskich rynków inwestycyjnych.

Osoby, które z sukcesem ukończą program będą miały zagwarantowane zatrudnienie. Program jest płatny i jest realizowany w oparciu o założenia rozwoju personalnego Nordea. Aby zostać uczestnikiem programu należy spełnić następujące kryteria:

• wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie C1
  • być studentem ostatniego roku studiów  z perspektywą ukończenia ich dyplomem na dzień 1.09.2017.
  • doświadczenie zawodowe mile widziane, jednak nie dłuższe niż przez okres 2 lat.

Aplikuj