Piątek, 20 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY METODOLOGICZNE Z ZAKRESU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Zaproszenie na warsztaty metodologiczne z zakresu przedsiębiorczości

W dniach 16-17 kwietnia 2018 r. odbędą się na Wydziale metodologiczne warsztaty z zakresu przedsiębiorczości, kierowane do studentów studiów doktoranckich i młodych naukowców, którzy uzyskali tytuł doktora w okresie ostatnich 7 lat. Współorganizatorem wydarzenia jest European Council for Small Business and Entrepreneurship (ECSB). Zajęcia poprowadzone będą w języku angielskim przez prof. Roberta Blackburna (Kingston University, Wielka Brytania), prof. Helle Neergaard (Aarhaus University, Dania) oraz prof. Agnieszkę Kurczewską (UŁ). Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj.

Opublikowane: 20-12-2017