Środa, 15 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM NBP

Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielem NBP

W imieniu Akademii Seniora Activus serdecznie zapraszamy na spotkania z panem Krzysztofem Maciejewskim- Naczelnikiem Wydziału Analiz i Badań w Departamencie Systemu Płatniczego w NBP. W środę, 24 stycznia, w trakcie wizyty na naszym Wydziale p. Maciejewski wygłosi dwa wykłady: o godz. 11.30 - „Usługi płatnicze w praktyce” oraz o godz. 13.30 - „Bezpieczeństwo środków pieniężnych gromadzonych w bankach”. Obydwa spotkania odbędą się w sali T401. Osoby zainteresowane zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Opublikowane: 23-01-2018