Niedziela, 27 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU UNIWERSYTETU BAŁTYCKIEGO

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Uniwersytetu Bałtyckiego

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dot. BUP, które odbędzie się w sali Senatu UŁ w dniu 19.04.2018, godz. 11:30. W czasie spotkania zaprezentowane zostaną działania prowadzone w ramach BUP, a także możliwości angażowania się w nie członków społeczności akademickiej UŁ. Uniwersytet Łódzki jest częścią sieci ponad 200 szkół wyższych z regionu Morza Bałtyckiego współpracujących na rzecz zrównoważonego rozwoju - Programu Uniwersytetu Bałtyckiego (Baltic University Programme - BUP). W ramach tego Programu organizowane są liczne kursy dla studentów, doktorantów, a także nauczycieli akademickich poświęcone tematyce zrównoważonego rozwoju. Program Uniwersytetu Bałtyckiego na Uniwersytecie Łódzkim.

Opublikowane: 05-04-2018