Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU UNIWERSYTETU BAŁTYCKIEGO

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Uniwersytetu Bałtyckiego

W imieniu odpowiedzialnego za współpracę UŁ z BUP Prorektora Tomasza Cieślaka, a także koordynatorów BUP, dr hab. Jakuba Kronenberga z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego oraz dr Dominika Drzazgi z Wydziału Zarządzania, uprzejmie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące BUP (Baltic University Programme), które odbędzie się w sali Senatu UŁ w dniu 19.04.2018, godz. 11:30. W czasie spotkania zaprezentowane zostaną działania prowadzone w ramach BUP, a także możliwości angażowania się w nie członków społeczności akademickiej UŁ. Program Uniwersytetu Bałtyckiego na Uniwersytecie Łódzkim.

Opublikowane: 10-04-2018