Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)

ZAPROSZENIE NA JASSY SUMMER SCHOOL

Zaproszenie na JASSY Summer School

Niezmiernie miło nam poinformować o możliwości wyjazdu na Summer School do Iasi (Rumunia) w dniach 9-22 lipca 2018 r. Szkoła letnia organizowana jest przez Alexandru Ioan Cuza University of Iasi. Oprócz zajęć modułowych, organizatorzy przewidują liczne atrakcje. Trzy osoby zakwalifikowane na wyjazd mają możliwość uzyskania dofinansowania kosztów podróży. W tym celu należy złożyć podanie do Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego oraz zaświadczenie o średniej ocen i informacje o osiągnięciach naukowo-organizacyjnych, w pokoju C14 u Pani Doroty Borkowskiej do 18 czerwca 2018 r. Serdecznie zapraszamy do aplikowana na JASSY Summer School. Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie.

Opublikowane: 07-06-2018