Niedziela, 24 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

ZAPROSZENIE NA DYSKUSJĘ WOKÓŁ USTAWY 2.0

Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Socjologicznego zaprasza do wzięcia udziału w dyskusji dotyczącej tzw. Ustawy 2.0, która zdefiniuje warunki pracy akademickiej, tak badawczej jak i dydaktycznej, na najbliższe lata oraz pozwoli zdefiniować szanse i zagrożenia jakie stwarza nowe prawo. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca 2018 roku (czwartek) o godzinie 17:30 w sali C-140 (sala Rady Wydziału) na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 41/43.Wprowadzenie do dyskusji wygłosi dr Agnieszka Dziedziczak-Foltyn, UŁ.

Paneliści:
prof. Monika Kostera, (UJ oraz Uniwersytet Linneusza w Szwecji);
Monika Helak, (socjolożka związana z Uniwersytetem Warszawskim, wiceprzewodnicząca Komitetu Kryzysowego Humanistyki Polskiej);

Tomasz Majewski, dr hab. kulturoznawstwa, przewodniczący Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego

Prowadzenie: Karolina Dobosz i Magdalena Rek-Woźniak (UŁ).