Niedziela, 19 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

ZAPROSZENIE NA DYSKUSJĘ WOKÓŁ USTAWY 2.0

« Przejdź do listy aktualności

Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Socjologicznego zaprasza do wzięcia udziału w dyskusji dotyczącej tzw. Ustawy 2.0, która zdefiniuje warunki pracy akademickiej, tak badawczej jak i dydaktycznej, na najbliższe lata oraz pozwoli zdefiniować szanse i zagrożenia jakie stwarza nowe prawo. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca 2018 roku (czwartek) o godzinie 17:30 w sali C-140 (sala Rady Wydziału) na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 41/43.Wprowadzenie do dyskusji wygłosi dr Agnieszka Dziedziczak-Foltyn, UŁ.

Paneliści:
prof. Monika Kostera, (UJ oraz Uniwersytet Linneusza w Szwecji);
Monika Helak, (socjolożka związana z Uniwersytetem Warszawskim, wiceprzewodnicząca Komitetu Kryzysowego Humanistyki Polskiej);

Tomasz Majewski, dr hab. kulturoznawstwa, przewodniczący Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego

Prowadzenie: Karolina Dobosz i Magdalena Rek-Woźniak (UŁ).

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź