Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SEMINARIUM NT. SPOŁECZNY WYMIAR INNOWACYJNOŚCI. NA OBSZARACH WIEJSKICH

Zaproszenie do udziału w seminarium nt. Społeczny wymiar innowacyjności. Na obszarach wiejskich

Katedra Socjologii Wsi i Miasta (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ) oraz  Katedra Geografii Regionalnej i Społecznej (Wydział Nauk Geograficznych UŁ) wraz z Komisją Obszarów Wiejskich Polskiego Towarzystwem Geograficznego serdecznie zapraszają do udziału w seminarium nt. „Społeczny wymiar innowacyjności. Na obszarach wiejskich”, które odbędzie się w dniach 12-13 października 2017 r. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Opublikowane: 25-09-2017