Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W OTWARTYM SYMPOZJUM NT. URBAN RESILIENCE AND SUSTAINABILITY SCIENCE

Zaproszenie do udziału w otwartym sympozjum nt. Urban Resilience and Sustainability Science

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zaprasza do udziału w sympozjum nt. Urban Resilience and Sustainability Science, które odbędzie się w dniu 12 października 2017 r., na Wydziałe w auli C101. Szczegóły wydarzenia znajdują się w zaproszeniu. Więcej informacji o sympozjum moźna znaleźć na stronie. Przed sympozjum organizowane będą warsztaty dla młodych naukowców dotyczące przygotowywania publikacji w renomowanych czasopismach naukowych. Serdecznie zapraszamy!

Opublikowane: 03-10-2017