Niedziela, 20 sierpnia 2017, tydzień nieparzysty (33)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

XXVI KONFERENCJA NAUKOWA PT. „EKONOMETRIA I STATYSTYKA W PROCESIE EDUKACJI EKONOMICZNEJ”

« Przejdź do listy konkursów

Konferencja stanowi forum wymiany doświadczeń, które stwarza możliwość prezentacji wyników pracy nie tylko doświadczonych ludzi nauki, ale także osób, które rozpoczynają swoją karierę naukową.
Tematyka konferencji obejmuje: komunikację wiedzy statystycznej, selektywny przekaz informacji, metody poprawy jakości oszacowań oparte na zintegrowanych danych, dylematy i wyzwania big data, zaawansowane metody statystyczne i ekonometryczne w naukach ekonomicznych, problemy jakości nauczania w szkolnictwie wyższym, programy nauczania przedmiotów ilościowych na wybranych kierunkach ekonomicznych oraz metody ilościowe w społeczeństwie informatycznym.

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź