Wtorek, 28 lutego 2017, tydzień nieparzysty (09)
Uniwersytet Łódzki

XXI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA PT. ETYKA W ŻYCIU GOSPODARCZYM

XXI Międzynarodowa konferencja pt. Etyka w życiu gospodarczym

Katedra Historii Myśli Ekonomicznej i Historii Gospodarczej, Katedra Metod Statystycznych oraz Katedra Ekonometrii mają zaszczyt zaprosić na XXI Konferencję naukową pt. Etyka w życiu gospodarczym.

Opublikowane: 11-05-2017

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów, 37 katedr i 7 zakładów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.