Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

XVIII FESTIWAL NAUKI, TECHNIKI I SZTUKI

XVIII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki

festiwal-2018.jpg

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezach festiwalowych, organizowanych w dniach 16-23 kwietnia 2018 r. przez nasz Wydział w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki. Wśród proponowanych wydarzeń znajdą się m.in. interesujące wykłady, warsztaty, dyskusje, spotkania, a także gry i konkursy, nawiązujące tematyką do hasła tegorocznego Festiwalu „Innowacje w nauce, technice i sztuce”.  Zachęcamy do rejestracji na zajęcia:

Zapraszamy również na odbywające się w ramach Festiwalu NTiSz wykłady gościnne Profesora Grzegorza W. Kołodko i Profesora Andrzeja K. Koźmińskiego „Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm”, oraz Profesora Akihiro Ishikawa “Life-long employment practice”.
Harmonogram spotkań

Opis zajęć

Łódzkie Towarzystwo Naukowe we współpracy ze Stowarzyszeniem Iuvenales Cantores Lodziensis – pro Europe zaprasza do wzięcia udziału piątej edycji KONKURSU PIOSENKI - NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE PIOSENKI dla solistów. Więcej informacji na stronie.

Opublikowane: 18-04-2018