Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

XVIII FESTIWAL NAUKI, TECHNIKI I SZTUKI

« Przejdź do listy wydarzeń

XVIII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki

festiwal-2018.jpg

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezach festiwalowych, organizowanych w dniach 16-23 kwietnia 2018 r. przez nasz Wydział w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki. Wśród proponowanych wydarzeń znajdą się m.in. interesujące wykłady, warsztaty, dyskusje, spotkania, a także gry i konkursy, nawiązujące tematyką do hasła tegorocznego Festiwalu „Innowacje w nauce, technice i sztuce”.  Zachęcamy do rejestracji na zajęcia:

Zapraszamy również na odbywające się w ramach Festiwalu NTiSz wykłady gościnne Profesora Grzegorza W. Kołodko i Profesora Andrzeja K. Koźmińskiego „Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm”, oraz Profesora Akihiro Ishikawa “Life-long employment practice”.
Harmonogram spotkań

Opis zajęć

Łódzkie Towarzystwo Naukowe we współpracy ze Stowarzyszeniem Iuvenales Cantores Lodziensis – pro Europe zaprasza do wzięcia udziału piątej edycji KONKURSU PIOSENKI - NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE PIOSENKI dla solistów. Więcej informacji na stronie.

Opublikowane: 18-04-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź