Piątek, 23 lutego 2018, tydzień parzysty (08)

XIX EDYCJA KONKURSU O NAGRODY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

XIX edycja Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego

XIX edycja Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim. Nagrody przyznawane są za rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim, promujące region bądź też wykazujące użyteczność dla rozwoju społecznego, gospodarczego lub kulturalnego regionu. Regulamin. Prace magisterskie i dyplomowe wraz z wnioskiem (wypełnionym komputerowo i z niezbędnymi podpisami złożonymi odręcznie) i recenzją zgłoszonej do konkursu pracy magisterskiej lub dyplomowej (oryginał lub kserokopie potwierdzone za zgodność z oryginałem) należy składać w terminie do 12 marca 2018 r. w Centrum Obsługi Studentów (pok. D4).

Opublikowane: 29-01-2018