Sobota, 23 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

XIX EDYCJA KONKURSU O NAGRODY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ZA NAJLEPSZE ROZPRAWY HABILITACYJNE I DOKTORSKIE

XIX edycja Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie

Uprzejmie  informujemy o XIX edycji Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim.W tegorocznym konkursie uczelnie wyższe mogą zgłaszać prace obronione w 2017 roku, dotychczas nienagradzane w formie nagrody pieniężnej, w następujących obszarach: nauk humanistycznych i społecznych; nauk przyrodniczych i ścisłych; nauk technicznych; nauk o zdrowiu i medycznych; sztuki. Nagrody przyznawane są za rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim, promujące region bądź też wykazujące użyteczność dla rozwoju społecznego, gospodarczego lub kulturalnego regionu. Regulamin. Wniosek. Rozprawę wraz z wnioskiem należy złożyć w Centrum Nauki i Spraw Pracowniczych WES UŁ do 8 marca 2018 r.

Opublikowane: 02-02-2018