Sobota, 20 stycznia 2018, tydzień nieparzysty (03)

WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE „TERAZ POLSKA PROMOCJA I ROZWÓJ”

Wyróżnienia w Konkursie „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Miło nam poinformować, że Pani mgr Natalia Krakowiak otrzymała wyróżnienie w XI edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” za pracę „Competitiveness and Piracy in Polish Computer Game Industry in 21st century”. Promotorem pracy był dr hab. Rafał Matera, prof. UŁ, który otrzymał dyplom od Kapituły Konkursu za twórczy wkład w rozwój edukacji i badań naukowych. Serdecznie gratulujemy.

Opublikowane: 08-12-2017