Niedziela, 18 marca 2018, tydzień nieparzysty (11)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

WYNIKI X JUBILEUSZOWEJ EDYCJI KONKURSU ORGANIZOWANEGO PRZEZ PTE ODDZIAŁ W ŁODZI

« Przejdź do listy aktualności

Nagroda za I miejsce - uczestnictwo w kursach specjalistycznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Łodzi o łącznej wartości do kwoty 2 000 zł oraz publikacja artykułu w czasopiśmie naukowym PTE – „Studia Ekonomiczne Regionu Łódzkiego”.

Nagroda za II miejsce -  uczestnictwo w kursach specjalistycznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Łodzi o łącznej wartości do kwoty 1 000 zł oraz publikacja artykułu w czasopiśmie naukowym PTE „Studia Ekonomiczne Regionu Łódzkiego”.

Nagroda za III miejsce - publikacja artykułu w czasopiśmie naukowym Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Łodzi „Studia Ekonomiczne Regionu Łódzkiego”.

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź