Sobota, 23 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

WYKŁAD OTWARTY „SYSTEM I BAZY DANYCH STATYSTYKI PUBLICZNEJ” (GUS W ŁODZI)

Wykład otwarty „System i bazy danych statystyki publicznej” (GUS w Łodzi)

mini_gus_na-www_1.jpg

Zapraszamy na wykład otwarty „System i bazy danych statystyki publicznej”, rozpoczynający serię szkoleń przygotowanych przez Urząd Statystyczny w Łodzi. Wykład wygłosi Pani Anna Luchowska (Urząd Statystyczny w Łodzi), 9 marca 2018 r. w godz. 13:15 – 15:00 na EkSoc (aula T1). Szczegółowe informacje o wykładzie i poszczególnych szkoleniach oraz linki do rejestracji znajdują się na stronie.

Opublikowane: 09-03-2018