Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

WYKŁAD DZIEKAŃSKI - PROFESOR GRZEGORZ W. KOŁODKO I PROFESOR ANDRZEJ K. KOŹMIŃSKI

Wykład Dziekański - Profesor Grzegorz W. Kołodko i Profesor Andrzej K. Koźmiński

W imieniu dr hab. Rafała Matery, prof. UŁ, Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, serdecznie zapraszamy na wykład dziekański Profesora Grzegorza W. Kołodko oraz Profesora Andrzeja K. Koźmińskiego pt. "Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm". Spotkanie będzie koncentrowało się wokół najnowszej książki Profesorów. Wykład odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. o godzinie 11:30 w sali C101.

Opublikowane: 17-04-2018