Czwartek, 29 czerwca 2017, tydzień parzysty (26)

WYGRAJ PŁATNY STAŻ W MINISTERSTWIE FINANSÓW „PODATKOWI LIDERZY"

Wygraj Płatny Staż w Ministerstwie Finansów „Podatkowi liderzy"

Ministerstwo Finansów organizuje konkurs – Wygraj Płatny Staż w Ministerstwie Finansów „Podatkowi liderzy" dla studentów i absolwentów kierunków prawniczych lub ekonomicznych. Uczestnicy konkursu przedstawią swoje pomysły na zmiany w polskim systemie podatkowym. Na najlepszych czeka płatny staż w Ministerstwie Finansów. Szczegółowe informacje

Opublikowane: 29-05-2017