Niedziela, 24 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

WYDZIAŁOWA V KOMISJA DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

Wydziałowa V Komisja ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 8 maja 2018 r. (wtorek) w sali T-401 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 15.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej IX Komisji  ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgr Emilii Klepczarek nt. ,,Wpływ mechanizmów nadzoru korporacyjnego na stabilność finansową banków publicznych w Polsce’’ - promotor: dr hab. Piotr Urbanek, prof. UŁ (Uniwersytet Łódzki),- recenzenci: prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska (Uniwersytet Gdański), dr hab. Maria Aluchna, prof. SGH (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie).
Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 24-04-2018