Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

WYDZIAŁOWA KOMISJA VII DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

Wydziałowa Komisja VII ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 16 października 2017 r. (poniedziałek) w sali T401 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 11.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej Komisji VII ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgra Piotra Czembrowskiego  nt. ,,The development of hedonic pricing by integrating it  with non-monetary valuation methods (Rozwinięcie metody wyceny hedonicznej poprzez jej integrację z metodami wyceny niemonetarnej)’’.
- promotor: dr hab. Jakub Kronenberg, prof. UŁ
- promotor pomocniczy: dr Edyta Łaszkiewicz
- recenzenci: dr hab. Anna Bartczak, Uniwersytet Warszawski, dr hab. Damian Łowicki, prof. UAM
Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 05-10-2017