Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

WYDZIAŁOWA KOMISJA V DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

Wydziałowa Komisja V ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 12 października 2017 r. (czwartek) w sali T401 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 11.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej Komisji V ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgr Ewy Stawasz nt. ,,Eurpejski Bank Centralny jako poożyczkodawca ostatniej instancji w strefie euro’’.
- promotor: prof. dr hab. Janusz Bilski
- promotor pomocniczy: dr Ewa Feder-Stempach
- recenzenci: prof. dr hab. Ewa Oziewicz, UG, prof. dr hab. Andrzej Sławiński, SGH
Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 05-10-2017