Sobota, 20 stycznia 2018, tydzień nieparzysty (03)

WYDZIAŁOWA KOMISJA III DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

Wydziałowa Komisja III ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 21 grudnia 2017 r. (czwartek) w sali C140 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 12.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej III Komisji  ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgr Khaliunyy Erdenekhuu nt. ,,Wpływ transformacji systemowej na rozwój społeczno-gospodarczy Mongolii w latach 1990-2013’’.
- promotor: dr hab. Małgorzata Burchard-Dziubińska, prof. UŁ
- recenzenci:prof. dr hab. Janusz Gudowski, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie,prof. dr hab. Stefan Krajewski, Politechnika Warszawska

Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 07-12-2017