Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

WYDZIAŁOWA KOMISJA II DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

Wydziałowa Komisja II ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 13 listopada 2017 roku (poniedziałek) na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym  przy ul. Rewolucji 1905 r. 41 w sali C 140 o godz. 13.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej Komisji II ds.Przewodów Doktorskich w sprawie obrony pracy doktorskiej mgra Hai Man Vana pt. „Family Values of Vietnamese Living in Vietnam and Poland” (Wartości rodzinne Wietnamczyków mieszkających w Polsce i w Wietnamie)

• promotor: dr hab. Eleonora Bielawska-Batorowicz, prof. UŁ,
  • promotor pomocniczy: dr Izabela Desperak,
  • recenzenci: prof. dr hab. Krystyna Slany, UJ w Krakowie, prof. dr hab. Tomasz Szlendak, UMK w Toruniu

Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 02-11-2017