Piątek, 23 lutego 2018, tydzień parzysty (08)

WYDZIAŁOWA IX KOMISJA DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

Wydziałowa IX Komisja ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 26 stycznia 2018 r. (piątek) w sali T-401 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 12.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej IX Komisji ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgr Emilii Modranki nt.  Wpływ polityki spójności na rozwój regionalny Polski.
- promotor: prof. dr hab. Jadwiga Suchecka
- recenzenci: prof. dr hab. Grzegorz Gorzelak (Uniwersytet Warszawski), prof. dr hab. Waldemar Ratajczak (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).
Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 17-01-2018