Niedziela, 27 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

WYDZIAŁOWA IX KOMISJA DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

Wydziałowa IX Komisja ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 9 kwietnia 2018 r. (środa) w sali T-401 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 14.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej IX Komisji  ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgr Mileny Keskin nt.  "Rola franchisingu w rozwoju firmy na przykładzie Turcji’’- promotor: prof. dr hab. Lucyna Lewandowska (Uniwersytet Łódzki),- recenzenci: prof. dr hab. Maria Nowicka-Skowron (Politechnika Częstochowska), prof. dr hab. Stefan Lachiewicz (Politechnika Łódzka).
Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 04-04-2018