Sobota, 23 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

WYDZIAŁOWA IX KOMISJA DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

Wydziałowa IX Komisja ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 marca 2018 r. (środa) w sali T-401 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 13.30 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej IX Komisji  ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgr Anny Wierzbickiej nt.  "Statystyczne metody analizy efektywności oddziałów chirurgii urazowo-ortopedycznej"
- promotor: dr hab. Agnieszka Rossa, prof. UŁ
- recenzenci: dr hab. Iwona Laskowska, prof. UŁ, (Uniwersytet Łódzki), prof. dr hab. Tadeusz Trzaskalik (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach).
Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 26-02-2018